Ліжко двоярусне

Категорія: Статті про ліжка Створений: 2015-01-05
блог Ліжко двоярусне

Дитячі двоярусні ліжка - це елегантне вирішення питання нестачі місця в квартирі, в якій на двох дітей одна кімната. Основна перевага таких ліжок полягає в тому, що вони поєднує два повноцінних спальних місця, але при цьому істотно заощаджує простір дитячої кімнати. Зазвичай дитячі двоярусні ліжка можна з легкістю поєднувати з корпусними меблями, що дозволяє на невеликому просторі організувати зону зберігання, робочу зону і зону відпочинку для дитини, залишивши максимальний простір для розваг та ігор.

 

Умовно можна розділити всі дитячі двоярусні ліжка на кілька типів. Перший тип - це ліжка, виконані в традиційному дизайні і компонуванні. Вони являють собою стандартну двоповерхову конструкцію, виконану з натурального масиву дерева з високоякісними екологічно чистими безбарвними або однотонними покриттями. Такі ліжка впишуться в будь-який інтер'єр. На них варто звернути увагу, якщо ви плануєте ставити ліжко в кімнату, де вже стоять меблі будь-якої стилістичної спрямованості та кольорової гами. Або якщо ви не плануєте зміни меблів, коли діти підростуть.

Другий тип - це тематичні дитячі двоярусні ліжка. Конструктивно вони нічим не відрізняються від першого типу, але оформлені набагато яскравіше і цікавіше. Вони можуть мати яскраві кольори, які зададуть тон всій дитячій кімнаті. Такі ліжка можуть бути прикрашені різними декоративними елементами, які, порадують будь-якого малюка. Наприклад, в нашому магазині представлені дитячі двоярусні ліжка, оформлені декоративними з цифрами і зірками (які підійдуть для хлопчиків), квітами (для дівчаток).

Дитячі двоярусні ліжка з масиву представлені в нашому магазині виконуються тільки з натурального масиву Бука. При виробництві використовуються кращі матеріали, абсолютно безпечні для дітей.

Дитячі двоярусні ліжка фірми Простодом мають яскравий дизайн, ідеальний для оформлення інтер'єру дитячої кімнати. Всі ліжка оснащені просторими ящиками для білизни та іграшок, зручною драбинкою, за яку легко хапатися руками і ноги не ковзають, а також високими бортиками і огорожами на другому поверсі, які не дозволять дитині впасти. На нижній ліжка легко сідає доросла людина, а з часом, якщо двоповерхова конструкція вам набридне, її завжди можна розібрати на дві самостійні ліжка. Наші дитячі двоярусні ліжка не мають гострих кутів, всі вони заокруглені, що не дозволить дитині випадково поранитися. Ви можете вибрати у нас не тільки ліжко, але і повний комплект стилістично підходящої один до одного меблів для дитячої спальні.

Двоярусні ліжка це не просто меблі - з її допомогою ви можете розвивати фантазію ваших дітей - повісивши шторки можна перетворити її в будиночок, а можна уявити що це корабель, що борознить моря. Уявіть скільки різних розваг ви можете придумати разом зі своїми дітьми! Дитячі двоярусні ліжка з масиву це не тільки місце для міцного і здорового сну і можливість заощадити простір, але і територія для веселих ігор

Tags:

Інші статті категорії