Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Категорія: Новини Створений: 2017-06-27
блог  Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Вибір правильного матрацу для повноцінного та комфортного відпочинку дитини – це дуже відповідальний момент. Основою здорового та міцного сну є з розумом підібраний якісний ортопедичний матрац. До цього потрібно поставитися дуже серйозно,  тому що зростаючий організм потребує уважного відношення. І щоб правильно сформувати осанку дитини та звести до мінімуму ризик захворювань хребту, треба забезпечити їй сон на оптимальній поверхні.

 

 

 

Повноцінний сон дитини впливає також на її емоційний стан, розумовий розвиток, поведінку. Але найбільше уваги потрібно приділяти правильному розвитку кісткової системи, яка найбільш піддається деформаціям у дитячому віці. Купити матрац в Україні, який максимально буде відповідати усім необхідним вимогам дитячого організму, ми пропонуємо у нашому магазині. Ми турбуємося про здоров’я дітей і продаємо тільки високоякісний товар.

 

 

Який матрац ліпше

 

Зараз у магазинах величезна різноманітність всіляких матраців. Для того, щоб не розгубитися і зробити правильний вибір, потрібно звернути увагу на такі аспекти:

 

·         розмір;
·         ортопедичні властивості;
·         наповнювач;
·         екологічність матеріалу.

 

 

Розмір матрацу повинен ідеально підходити під ліжко дитини. Щодо ортопедичних властивостей, то вони залежать від віку. При народженні лікарі рекомендують придбати жорсткий матрац для правильного формування хребту та профілактики різноманітних захворювань. Наповнювач обов’язково повинен бути натуральним. Гарні характеристики мають кокосові матрацики для малюків. Цей матеріал є гіпоалергенним, добре пропускає повітря, не вбирає вологу та оптимально розподіляє навантаження на дитячий хребет.

 

Для дітлахів старшого віку більш прийнятним буде варіант з натуральним латексним наповнювачем. Він безпечний та довговічний. Середню жорсткість мають матраци з кокосом та латексом, які також володіють найкращими властивостями для комфортного сну дитини. Зручними в експлуатації є комбіновані матраци «зима/літо». Це ідеальний економічний варіант, який треба лише перевернути в залежності від сезону.

 

Звертайте увагу на екологічність матеріалу чохлу, він має бути зносостійким и без швів. Добре підійде жаккард.

 

Кращі ортопедичні властивості у безпружинних матраців. Тому для здорового сну дитини ліпше вибрати їх.

 
Tags: