Різновид пружин для матраців

Категорія: Новини Створений: 2017-06-26
блог Різновид пружин для матраців

В основі будь-якого пружинного матрацу знаходиться пружинний блок. Це класичний і дуже поширений варіант основи. Така деталь, як пружина, добре повторює контури людського тіла та забезпечує ефект пружності.

Наш інтернет-магазин Matrasu.com пропонує придбати тільки найякісніші ортопедичні матраци, ціна яких буде для вас приємною. До вашої уваги представлені різноманітні моделі за вигідними цінами, які зроблять ваш відпочинок повноцінним та комфортним.

 

 

Як обрати пружинний матрац

 

 

Обираючи матрац з пружинним блоком треба звернути увагу на такі характеристики:


·         товщина проволоки, яку використано при виготовленні пружин;
·         кількість пружин на м2;
·         діаметр пружин та їх висота.

 

Вдале поєднання всіх цих показників забезпечує матрацу анатомічність. Наприклад, пружини меншого діаметру, виготовлені з більш тонкої проволоки, ліпше повторюють контури тіла та рівномірніше його підтримують. Збільшення їх кількості на м2 надає матрацу можливість добре витримувати навантаження і значно збільшує термін його експлуатації. Зрозуміло, що, чим кращі анатомічні показники, тим вище клас матрацу та рівень комфорту при його використанні.

 

Взагалі пружинні блоки розподіляються на:


·         залежні;
·         незалежні.

 

Залежні пружинні блоки

До залежних пружинних блоків відноситься класичний тип «Bonnel», в якому кожна пружина з’єднана з сусідньою тонкою металевою проволокою у вигляді спіралі. Пружини мають біконусну форму, що виключає зіткнення витків, яке при терті може спровокувати скрип. Ортопедичні властивості такого матрацу трошки нижчі, завдяки тому, що при навантаженні на одну пружину, будуть також реагувати ті, що знаходяться поруч.

 

Незалежні пружинні блоки

Кожна пружина у такому блоці має циліндричну форму та розміщається у окремий чохол, тому при навантаженні не взаємодіє з іншими і, завдяки цьому, забезпечує гарний ортопедичний ефект. До переваг матрацу з незалежним пружинним блоком можна віднести:

 


·         безшумність;
·         незалежність сплячих людей один від одного;
·         точкове розподілення навантаження;
·         поліпшений ортопедичний ефект.

 

Відрізнятись незалежні блоки можуть кількістю пружин на м2. Чим їх більше, тим краще анатомічна підтримка.

Tags: