Строк служби матрацу

Створений : 01-Oct-2017 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 1520 Comment: 0
блог Строк служби матрацу

Якщо Ви хочете, щоб ваш матрац прослужив довгі роки, тоді Вам обов'язково треба прочитати нашу статтю! Правильний догляд збереже Ваш матрац ще на багато років!

Як доглядати за ортопедичним матрацом

Створений : 27-Sep-2017 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 669 Comment: 0
блог Як доглядати за ортопедичним матрацом

Правильний догляд за ортопедичним матрацом допоможе на довгі роки зберегти його зовнішній вигляд і пружність! Інтернет-магазин matrasu дасть добрі поради! 

Правильне лiжко для першокласника

Створений : 18-Sep-2017 Категорія: Статті про ліжка Переглядів: 454 Comment: 0
блог  Правильне лiжко для першокласника

Як правильно обрати комфортне ліжко для вашої дитини? Інтернет-магазин Matrasu розповість про всі нюанси вибору якісного і зручного ліжка для вашого малюка!

Яким повинен бути наматрацник

Створений : 28-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 1107 Comment: 0
блог Яким повинен бути наматрацник

Наматрацник – це дуже корисна і незамінна річ у кожній спальні. Він потрібен для того, щоб захистити матрац від будь-яких забруднень або передчасного зношування. Використання цього постільного аксесуару поліпшує корисні та гігієнічні властивості спального місця.

Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Створений : 27-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 470 Comment: 0
блог  Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Вибір правильного матрацу для повноцінного та комфортного відпочинку дитини – це дуже відповідальний момент. Основою здорового та міцного сну є з розумом підібраний якісний ортопедичний матрац. До цього потрібно поставитися дуже серйозно,  тому що зростаючий організм потребує уважного відношення. І щоб правильно сформувати осанку дитини та звести до мінімуму ризик захворювань хребту, треба забезпечити їй сон на оптимальній поверхні.

Різновид пружин для матраців

Створений : 26-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 260 Comment: 0
блог Різновид пружин для матраців

В основі будь-якого пружинного матрацу знаходиться пружинний блок. Це класичний і дуже поширений варіант основи. Така деталь, як пружина, добре повторює контури людського тіла та забезпечує ефект пружності.

Охолоджуючі матраци

Створений : 22-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 300 Comment: 0
блог Охолоджуючі матраци


Сьогодні ортопедичні матраци виготовляють з інноваційних матеріалів, які забезпечують не тільки необхідну підтримку всьому тілу, ще й мають охолоджуючий ефект. Вони здатні рівномірно розподілити температуру тіла сплячої людини, знизити навантаження на м’язи, та при цьому значно поліпшити кровообіг і подарувати максимально комфортний сон.