Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Створений : 27-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 327 Comment: 0
блог  Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Вибір правильного матрацу для повноцінного та комфортного відпочинку дитини – це дуже відповідальний момент. Основою здорового та міцного сну є з розумом підібраний якісний ортопедичний матрац. До цього потрібно поставитися дуже серйозно,  тому що зростаючий організм потребує уважного відношення. І щоб правильно сформувати осанку дитини та звести до мінімуму ризик захворювань хребту, треба забезпечити їй сон на оптимальній поверхні.

Безкоштовна доставка

Створений : 02-Mar-2017 Категорія: Новини Переглядів: 460 Comment: 0
блог Безкоштовна доставка

Здійснюємо безкоштовну доставку по Львову

Відправляємо товар по Україні.

 

Охолоджуючі матраци

Створений : 22-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 242 Comment: 0
блог Охолоджуючі матраци


Сьогодні ортопедичні матраци виготовляють з інноваційних матеріалів, які забезпечують не тільки необхідну підтримку всьому тілу, ще й мають охолоджуючий ефект. Вони здатні рівномірно розподілити температуру тіла сплячої людини, знизити навантаження на м’язи, та при цьому значно поліпшити кровообіг і подарувати максимально комфортний сон.

Різновид пружин для матраців

Створений : 26-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 183 Comment: 0
блог Різновид пружин для матраців

В основі будь-якого пружинного матрацу знаходиться пружинний блок. Це класичний і дуже поширений варіант основи. Така деталь, як пружина, добре повторює контури людського тіла та забезпечує ефект пружності.

Яким повинен бути наматрацник

Створений : 28-Jun-2017 Категорія: Новини Переглядів: 821 Comment: 0
блог Яким повинен бути наматрацник

Наматрацник – це дуже корисна і незамінна річ у кожній спальні. Він потрібен для того, щоб захистити матрац від будь-яких забруднень або передчасного зношування. Використання цього постільного аксесуару поліпшує корисні та гігієнічні властивості спального місця.