Догляд за ортопедичним матрацом

Створений : 02-Mar-2017 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 229 Comment: 0
блог Догляд за ортопедичним матрацом

Матрац - це найбільш інтенсивно експлуатований предмет Ваших меблів, і як будь-якому виробу, для збереження своїх властивостей, йому необхідний певний відхід. Дотримання порадам викладеним нижче, дозволить Вам насолоджуватися комфортним сном на вашому матраці максимально довго.

 

Керівництво з вибору кращого матрацу при болі в спині

Створений : 05-Jan-2015 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 497 Comment: 0
блог Керівництво з вибору кращого матрацу при болі в спині

У людей є багато варіантів, при пошуку кращого матрацу. Матрац з піною пам'яті та латекс, пружинні і надувні матраци. Кожен приходить в різних моделей і рівнів твердості, а також в широкому ціновому діапазоні, але який з них є кращим варіантом для Вашої спини? Щоб дізнатися, як ліжко впливає на біль в спині важлива для вас, так як вони можуть призвести до серйозних ускладнень, включаючи гострий брак сну і хорошу продуктивність на робочому місці. Дізнайтеся більше про те, як співвідносяться матраци, які матеріали використовуються при виготовленні матраців і як знайти кращий матрац, який допомагає полегшити біль у спині.
 

Матеріали наповнення матрацу ортопедичного

Створений : 05-Jan-2015 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 535 Comment: 0
блог Матеріали наповнення матрацу ортопедичного

Пружинний блок IQ Spring
Інноваційна пружина IQ Spring - це «розумна пружина», яка діє гнучко і ефективно, підлаштовуючись під зміни навантаження, забезпечуючи початкову м'якість і подальшу за нею оптимальну підтримку. Всі переваги пружини IQ Spring досягаються завдяки спеціально розробленої формі: пружина має широку основу і «вузьку талію», яка дозволяє здійснювати більш функціональну підтримку хребта. Таким чином, в одній пружині сконцентровано відразу декілька рівнів жорсткості, а значить універсальний комфорт практично для будь-якої людини.
 

 

Строк служби матрацу

Створений : 01-Oct-2017 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 1239 Comment: 0
блог Строк служби матрацу

Якщо Ви хочете, щоб ваш матрац прослужив довгі роки, тоді Вам обов'язково треба прочитати нашу статтю! Правильний догляд збереже Ваш матрац ще на багато років!

Як вибирати ортопедичний матрац

Створений : 05-Jan-2015 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 544 Comment: 0
блог Як вибирати ортопедичний матрац

Ортопедичний матрац дозволяє вашому хребту залишатись прямим під час сну. Зрозуміло, при серйозних проблемах зі спиною він зовсім не панацея, але правильно підібраний ортопедичний матрац потрібен для профілактики болю в спині та проблем з хребтом.
 

Як доглядати за ортопедичним матрацом

Створений : 27-Sep-2017 Категорія: Статті про матраци Переглядів: 473 Comment: 0
блог Як доглядати за ортопедичним матрацом

Правильний догляд за ортопедичним матрацом допоможе на довгі роки зберегти його зовнішній вигляд і пружність! Інтернет-магазин matrasu дасть добрі поради!